Gaminiai nuo A iki Z

Gaminiai nuo A iki Z

UAB LED HEAD- reklamos gamybos įmonė, teikianti visas vizualinės reklamos paslaugas: nuo įprastų iškabų iki kompleksinių fasadų apipavidalinimų . Visi gaminiai gaminami ir surenkami mūsų įmonėje nuo A iki Z...

Gaminiai iš Aliuminio yra dažomi milteliniu būdu.  Šiuo metu 100 % mūsų produkcijos yra gaminama eksportui, į tokias šalis kaip : Prancūzija, Belgija, Norvegija, Šveicarija, Danija, Norvegija, Švedija ir t.t.. . Dirbant su įvairiomis šalimis įgyta patirtis leidžia mums sparčiai tobulėti, suprasti ir sėkmingai įgyvendinti pagrindinius ir esminius užsakovų  reikalavimus bei uždavinius.

Mūsų komandoje dirba patyrę savo sričių žinovai, todėl kiekvienas Kliento pageidavimas apsvarstomas labai kruopščiai ir atsakingai. Paskambinę ar parašę el. laišką  Jūs be kėblumų galėsite su mūsų įmonės vadovais susikalbėti anglų, prancūzų, italų ir rusų kalbomis.

Derindami Kliento poreikius bei analizuodami visus galimus  gamybos variantus bei technologijas visada pritaikysime optimalų sprendimą ir neįmanoma taps įmanoma.

Galime Jums pasiūlyti patį tinkamiausią sprendimą išorinės reklamos bei interjero apipavidalinimui.

Pagrindinė mūsų įmonės veikla : projektavimas,  reklaminės šviesdėžės, tūrinės raidės iš aliuminio, nerūdijančio plieno; plastiko ;organinio stiklo., Tūrinės raidės, ženklai, skydai, reklaminiai bokšteliai, info sistemos, reklaminiai stovai, tentinė reklama, ypač didelių  (XXL) ir mažų išmatavimų reklaminės raidės ir iškabos, šiuo metu įmonėje diegiama vakuuminio formavimo įranga, kuri leis praplėsti gaminių asortimentą ir technologijas...


Rūpinimasis gamtos aplinka

Įmonės šiuolaikinis požiūris į gamybą išreiškiamas suteikiant didelį dėmesį į natūralią aplinką kiekviename gamybos proceso žingsnyje. Pradedant nuo braižomų technologinių brėžinių, ir einant per visus gamybos etapus mes vystome procedūras tiesiogiai saugant ir taupant išteklius ir energiją, tuo pačiu sumažinant pramoninių atliekų kiekį nuosekliai realizuojamų ekologiškų technologijų dėka.

Beveik visos atliekos liekamos gamybos proceso metu yra taikomos perdirbimui. Mes stengiames ir darome viską, kad būtų kuo įmanoma lengviau ir paprasčiau panaudoti perdirbimui mūsų produkciją po jos panaudojimo. Įmonė Led Head teikia visas pastangas, kad kiekvienas darbuotojas veiktų ir dirbtų atsakingai natūralios aplingos saugojimo klausimais.

UAB LED HEAD- reklamos gamybos įmonė, teikianti visas vizualinės reklamos paslaugas: nuo įprastų iškabų iki kompleksinių fasadų apipavidalinimų . Visi gaminiai gaminami ir surenkami mūsų įmonėje nuo A iki Z...